foto1
Example 1
foto1
Example 2
foto1
Example 3
foto1
Example 4
foto1
Example 5

+48 506910356
dm@dobrzenmaly.pl
Kontakt  

Chociaż nasza wieś  Dobrzeń Mały to ma wielkich i sławnych ludzi. Do takich niewątpliwie należy   nasz  mieszkaniec Mateusz Pampuch, który uprawia mniej popularny sport Beach fitness w wolnym tłumaczeniu to można powiedzieć  fitnes plażowy. Sport trochę podobny do kulturystyki lecz kulturyści startują w slipach a w Beach fitness w spodenkach, tutaj bardziej liczy się sylwetka od napiętych mięśni.  W listopadzie Mateusz wystąpił w tej dyscyplinie na PCA Worlds Championships 2022 w Birmingham - Wielkiej Brytanii i zdobył tam trzecie miejsce i brązowy medal oraz otrzymał mistrzowski tytuł Men's Physique Short. Mateusz swoją przygodę ze sportem rozpoczął dość wcześnie  najpierw w domu, a od 2015 roku już na siłowni trenował samodzielnie. Pierwsze treningi pod okiem trenera rozpoczął w 2017 roku. Trener widząc jego potencjał i zaangażowanie w 2018 roku wystawił go na zawody debiutantów gdzie zajął bardzo dobre czwarte miejsce. Rok później na zawodach w Poznaniu było już pierwsze podium zajął tam 3 miejsce. W 2020 roku Mateusz rozpoczął prace z profesjonalnym trenerem z Warszawy, co od razu zaowocowało sukcesami. W październiku tego roku wystąpił w Łodzi na eliminacjach zawodników  którzy po raz pierwszy startują w danej federacji, zdobył pierwsze miejsce a w kategorii open zdobył drugie miejsce,  co było przepustką do  startu na mistrzostwa świata.

Żeby dojść do takiej formy i osiągnięć to siedem lat wyrzeczeń i ostrych treningów. Jak mówił Mateusz trzeba mieć wiele samozaparcia i odmówić sobie niejednej imprezy z kolegami i rodziną, trzeba przestrzegać specjalnej diety, ale jak się coś lubi to przychodzi to łatwiej mówił Mateusz.

Mateusz bardzo chętnie dzieli się swoim doświadczeniem i szkoli też młodych adeptów tej dyscypliny. Chętni mogą się zgłaszać w klubie FIT Natura w Chróścicach  lub nawiązać kontakt prze FB  https://www.facebook.com/mateusz.pampuch .

Jeżeli ktoś chciałby się zareklamować w tym sporcie i wspomóc Mateusza w sponsoringu a jest to mile widziane prosimy o kontakt pod linkiem  https://www.facebook.com/mateusz.pampuch

Mateuszowi życzymy zdobywania dalszych sukcesów w upiększaniu swojej sylwetki i zdobywania samych pierwszych miejsc oraz  zadowolenia z szkolenia młodych adeptów.

zdjęcia z prywatnych zbiorów Mateusza Pampuch

ZEGAR

Wednesday, 17 July 2024

Licznik Odwiedzin

00431588
Dzisiaj
Wczoraj
Razem
305
280
431588

Your IP: 34.204.198.73
2024-07-17

Pogoda u nasCopyright © 2024 Copyright Dobrzeń Mały Rights Reserved.