foto1
Example 1
foto1
Example 2
foto1
Example 3
foto1
Example 4
foto1
Example 5

+48 506910356
dm@dobrzenmaly.pl
KontaktMinęła już druga sobota czerwca, więc i kolejna Giełda Staroci za nami. Jak na każdej giełdzie i tym razem dla każdego znalazło się coś ciekawego i godnego kupienia. Co można było kupić zobaczcie na zdjęciach. My już teraz zapraszamy na lipcową giełdę.

W niedzielę od rana pada deszcz oj co to będzie, a tu miał się odbyć Dzień Dziecka. Właśnie ta pogoda zmusiła do przeniesienia tej tradycyjnej już imprezy na poniedziałek jednak z małą obawą o frekwencję na przeniesionej imprezie. Obawy jednak się nie potwierdziły, nasze pociechy i ich rodzice nie zawiedli. Dzień Dziecka udał się ku radości organizatorów oraz samych dzieci. zabawy było co niemiara. Prowadzący cały czas zabawiał dzieciaki. Były też warsztaty plastyczne, tatuaże, malowanie twarzy. Dzieci otrzymały też torbę prezentów od organizatorów. na koniec tradycyjnie już była kąpiel w pianie dzięki naszym strażakom z OSP. A wszystko to możliwe było dzięki finansowaniu w ramach

Marszałkowskiego Budzetu Obywatelsskiego

oraz naszych sponsorów:
SolarPlace z siedzibą w Dobrzeniu Małym
Biuro Inżynierskie -Tomasz Grochulski Dobrzeń Wielki
Galeria Fryzur Awangarda - Paweł Opała

Dobrzeń Wielki

Wczoraj obchodziliśmy uroczystość Bożego Ciała w naszej parafii ołtarze w tym roku przygotowywali mieszkańcy Dobrzenia Małego z ulic Brzegowej, Odrzańskiej i Opolskiej która była podzielona na dwie części. Poniżej zdjęcia naszych ołtarzy.

25 maja , ta data w Dobrzeniu Małym jest bardzo ważna. To w tym dniu przypada nasz  odpust Św. Urbana. Popołudniowe ciemne chmury zapowiadały niedobrą pogodę na nasz odpust ale jak zawsze św. Urban zadbał o to by pogoda była piękna i można było bez obaw przejść od kapliczki na ul Odrzańskiej do kapliczki św. Urbana i tam uczestniczyć w Mszy Św. W intencji naszych mieszkańców, żyjących i zmarłych.

ZEGAR

Thursday, 13 June 2024

Licznik Odwiedzin

00420010
Dzisiaj
Wczoraj
Razem
92
207
420010

Your IP: 100.28.2.72
2024-06-13

Pogoda u nasCopyright © 2024 Copyright Dobrzeń Mały Rights Reserved.