foto1
Example 1
foto1
Example 2
foto1
Example 3
foto1
Example 4
foto1
Example 5

+48 506910356
dm@dobrzenmaly.pl
KontaktLetnia pogoda towarzyszyła lipcowej Giełdzie Staroci. Lato, wakacje i sezon urlopowy widać było też na giełdzie. Było niezbyt wiele wystawców, chociaż zainteresowanych było dużo. Mimo sezonu urlopowego na giełdzie znalazły się ciekawostki. Co było do kupienia zobaczcie na zdjęciach. My już teraz zapraszamy na sierpniową giełdę.

Za nami kolejne już zmagania o prym w Gminie sfinansowane z Budżetu Marszałkowskiego, dlatego też na zawodach gościliśmy przedstawiciela Urzędu Marszałkowskiego Panią Dyrektor Gabruk Przy pięknej słonecznej pogodzie o walkę najlepszego sołectwa w gminie walczyły sołectwa Chróścice, Dobrzeń Mały, Dobrzeń Wielki, Kup oraz Kaniów-gościnnie. Konkurencje w formie zabawy odbyły się w przyjaznej i wesołej atmosferze. Wszystkich uczestników czekał smaczny poczęstunek. W tegorocznych zmaganiach najlepsze okazało się sołectwo Kup, kolejno Dobrzeń Mały, Kaniów, Dobrzeń Wielki i Chróścice. Każda z drużyn otrzymała pamiątkowy puchar. Gratulujemy zwycięstwom i Dziękujemy Wszystkim za udział w zabawie.

W niedziele 16 czerwca na boisku sportowym w Dobrzeniu Małym zastały rozegrane Gminne Zawody Strażackie. Rankiem zapowiadało się, że zawody rozgrywać będą się w deszczu, bo od nocy padał deszcz. W południe pogoda jednak zmieniła się całkowicie wyjrzało słońce a chmury się rozeszły. Wszystko odbyło się przy pięknej pogodzie. Na zawody stawiły się wszystkie jednostki naszej Gminy,,
OSP Chróścice, OSP Dobrzeń Mały, OSP Dobrzeń Wielki i OSP Kup.
Jednostki OSP przygotowały drużyny od najmłodszych strażaków do oldbojów. Najlepiej zaprezentowała się jednostka OSP z Dobrzenia Małego która zajęła pierwsze miejsca we wszystkich konkurencjach których starowała. Gratulujemy ???????????? Naszej jednostce i życzymy powodzenia na dalszych zawodach. ????????????
 

 

Minęła już druga sobota czerwca, więc i kolejna Giełda Staroci za nami. Jak na każdej giełdzie i tym razem dla każdego znalazło się coś ciekawego i godnego kupienia. Co można było kupić zobaczcie na zdjęciach. My już teraz zapraszamy na lipcową giełdę.

W niedzielę od rana pada deszcz oj co to będzie, a tu miał się odbyć Dzień Dziecka. Właśnie ta pogoda zmusiła do przeniesienia tej tradycyjnej już imprezy na poniedziałek jednak z małą obawą o frekwencję na przeniesionej imprezie. Obawy jednak się nie potwierdziły, nasze pociechy i ich rodzice nie zawiedli. Dzień Dziecka udał się ku radości organizatorów oraz samych dzieci. zabawy było co niemiara. Prowadzący cały czas zabawiał dzieciaki. Były też warsztaty plastyczne, tatuaże, malowanie twarzy. Dzieci otrzymały też torbę prezentów od organizatorów. na koniec tradycyjnie już była kąpiel w pianie dzięki naszym strażakom z OSP. A wszystko to możliwe było dzięki finansowaniu w ramach

Marszałkowskiego Budzetu Obywatelsskiego

oraz naszych sponsorów:
SolarPlace z siedzibą w Dobrzeniu Małym
Biuro Inżynierskie -Tomasz Grochulski Dobrzeń Wielki
Galeria Fryzur Awangarda - Paweł Opała

Dobrzeń Wielki

ZEGAR

Wednesday, 17 July 2024

Licznik Odwiedzin

00431540
Dzisiaj
Wczoraj
Razem
257
280
431540

Your IP: 34.204.198.73
2024-07-17

Pogoda u nasCopyright © 2024 Copyright Dobrzeń Mały Rights Reserved.