foto1
Example 1
foto1
Example 2
foto1
Example 3
foto1
Example 4
foto1
Example 5

+48 506910356
dm@dobrzenmaly.pl
Kontakt         Strażacy Ochotnicy z naszej Gminy rywalizowali wczoraj w Gminnych Zawodach Pożarniczych. Zawody odbywały się pod Patronatem Marszałka Województwa Opolskiego i finansowane z Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego, dlatego Gościem Honorowym na wczorajszych zawodach był Szymon Ogłaza - Członek Zarządu Województwa Opolskiego. W zawodach wystąpiły Druhowie z OSP Chróścice, OSP Dobrzeń Mały, OSP Dobrzeń Wielki i OSP Kup. Starowały drużyny żeńskie, męskie i mieszane. Pięknie prezentowały się najmłodsze drużyny dziecięce. Wśród seniorów tytułu broniła OSP Dobrzeń Mały. Po zaciętej walce obroniła tytuł i odebrała Puchar Zwycięscy. Gratulujemy wszystkim druhom osiągniętych wyników w zawodach. Druhom z Dobrzenia Małego szczególne Gratulacje i powodzenia w zawodach powiatowych.

             W sobotę 02 października przy sprzyjającej pogodzie odbyła się kolejna impreza integracyjno – sportowa finansowana ze środków Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego tym razem pod hasłem 2020 METRÓW DLA ZDROWIA CZYLI SPACER PATYCZAKÓW. Na imprezę pod patronatem Marszałka Województwa Opolskiego przybyła spora grupa osób, oraz przedstawiciele Rady Gminy i GZLZS. Po powitaniu cała grupa pod przewodnictwem instruktora i po rozgrzewce wyruszyła na spacer Nordic-Walking ulicami Dobrzenia Małego. Po zakończeniu marszu na placu rekreacyjnym odbył się poczęstunek uczestników przygotowany przez Radę Sołecka z Dobrzenia Małego i biesiada integracyjna. Wszystkim dopisywał świetny humor i zadowolenie z udanej imprezy.

         Chociaż chłodno i deszczowo było wczoraj na dworze, to na placu przy OSP w Dobrzeniu Małym było bardzo gorąco. Wszystko z powodu Oktoberfestu organizowanego przez Stowarzyszenie Borki Aktywni Razem. Zabawa trwała od godzin popołudniowych, prawie aż do rana. A licznie zgromadzoną publiczność zabawiali między innymi: Orkiestra Dęta OSP Dobrzeń Wielki, Cudaki GOK Dobrzeń Wielki, Murkus, Karolina Trela oraz Tobi z Monachium. Zadbano tez i coś dla ciała. Tradycyjnie jak na Oktoberfest nie zabrakło piwa i golonki były też precle i słodkości. Kto nie był może tylko żałować.

ZEGAR

Sunday, 24 October 2021

Licznik Odwiedzin

00192159
Dzisiaj
Wczoraj
Razem
196
250
192159

Your IP: 3.235.179.111
2021-10-24

Pogoda u nasCopyright © 2021 Copyright Dobrzeń Mały Rights Reserved.